• 3 lü Siyah Zeytin Kampanyası
3 lü Siyah Zeytin Kampanyası
Ürün Kodu : KU005       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Erkan Aykan
70.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
Bu ürün satışa kapalı

Edremit Yuvarlama (Çevirme) Siyah Zeytin 261-290 (M) 3 adet Kampanyamız Stoklarla Sınırlıdır

Bahçelerimizden Kasım - Aralık aylarında özenle toplanan Edremit cinsi zeytinlerin iri boyları seçilir, yıkanır ve süzülür. Zeytinler 60 litrelik büyük zeytin kaplara konulur. Belirli oranda tuz koyup kapağı sıkıca kapatılıp serin bir yere alınır. Zeytin belirli bir süre sonra acı suyunu salar. Yaklaşık 3 ay boyunca, belli bir mesafede yuvarlanarak tuzunu iyice sindirmesi sağlanır. Haftada bir çevrilerek zeytin kendi acı suyu içerisinde olgunlaşmaya bırakılır. Zeytin 4 ncü ayın sonunda acı suyunu salar ve kurutulur. Mısırözü yağı ilavesi ile naturel tarzda sizlere sunulur. Tercihinize bağlı olarak zeytinyağı, baharat ve ekşi ilavesiyle servis edilebilir.

Kimyasal işleme tabi tutulmadığı için doğal zeytinin tadı her tanede muhafaza edilmiştir. Ambalaj açıldıktan sonra soğukta muhafaza edilmelidir. Haftada 1 kez ambalaj ters-düz edilerek içindeki yağın tüm zeytinlere teması sağlanmalıdır.

Zeytinlerimizin doğal özelliği nedeniyle ambalaj açıldığında, zeytinler siyah ve kahverengi çıkabilir.

Ürünlerimizin üretiminde kimyasal madde kullanılmadığı için kahverengi ve kendine has meyvemsi acımtıraklığı bulunmaktadır.

Net Ağırlık : 1500 g

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?